Internationaal (Polski)
 
 
 
 

Informacje techniczne i indeks ładowności

mco-px multidolly
Nooteboom oferuje szeroki program naczep semi-niskopodwoziowych MCO-PX z odłączalnym wózkiem Multidolly. Są one dostępne w wersjach o nacisku 12 lub 14 ton na linię osiową i w różnych szerokościach pokładu aż do 2990 mm, który może być nawet dwukrotnie rozciągany.

  • Kąt skrętu multidolly o wartości 70 stopni osiągany w obu wersjach: 12T na linię osiową (opony 17,5”) oraz 14 T na linię osiową (opony 285) przy 80 km/h
  • Ładowność 109 T przy 80km/h oraz 152 T przy 20 km/h
  • Skok zawieszenia o wartości aż 600 mm
  • Szerokość pokładu aż do 2990 mm + poszerzenie
  • Multidolly dostępne z aż 3 liniami osiowymi Pendel-X
  • MCO-PX dostępne z aż 10 liniami osi Pendel-X
  • Pokład ładunkowy jedno- lub dwukrotnie rozciągany
  • Łatwość ładowania naczepy dzięki możliwości obniżenia pokładu o 600 mm
  • Wysoki skok zawieszenia i duże możliwości skrętu krytycznie istotne w przypadku naczep wieloosiowych
  • Wielozadaniowa: może być używana zarówno w konfiguracji 6- jak i 8-osiowej
 

Najnowsze wiadomości

Nowy Nooteboom MANOOVR: przełomowa innowacja z premierą na targach BedrijfsautoRAI

Nowe semi-naczepy zbudowane w oparciu o technologię MANOOVR będą w momencie prezentacji dostępne w wersjach od 3- do 10-osiowych. Nowo opracowane zawieszenie zapewnia dopuszczalny nacisk 12 ton na oś w większości krajów Europy, również w Holandii. W połączeniu z pokładem o wysokości 780 mm, skokowi zawieszenia aż 500 mm oraz kątowi skrętu aż do 70 stopni, MANOOVR jest ostatecznie perfekcyjnym rozwiązaniem dla każdej firmy branży transportu specjalistycznego.

Pożar w lakierni Nooteboom

W piątek 8 maja 2015 około godziny 9:00 nastąpiła eksplozja z lakierni Nooteboom Trailers w Wijchen, która spowodwała duży pożar. Trzech naszych pracowników zostało rannych, w tym jeden ciężko. Został on przetransportowany helikopterem to Centrum Oparzeń w Beverwijk na leczenie i jego życiu obecnie nie zagraża niebezpieczeństwo. Pozostali dwaj pracownicy zostali przebadani pod kątem zbyt dużego wdychania dymu. Po krótkim pobycie w szpitalu obaj powrócili już do pracy.

Naczepy Nooteboom wyprzedane na Intermaszu!

Na targach Intermasz firma Nooteboom zaprezentowała dwie naczepy do transportu ładunków ponadnormatywnych i obie zostały tam sprzedane.

Nooteboom naczepa seminiskopodwoziowa OSDS-44-03WEB z muldami

Nowa 3-osiowa semi-naczepa OSDS-44-03WEB została skonstruowana specjalnie do transportu dużych ładowarek kołowych i wozideł. Jej głównym zadaniem jest przewożenie w muldach wszelkiego rodzaju sprzętu na terenie całej Europy bez wymogu stosowania zezwoleń specjalnych.

Najnowsze naczepy Nooteboom Super Wing Carrier dla firmy A.M. Kran Wind

Jednym z najmłodszych graczy w branży transportowej turbin wiatrowych jest niemiecka firma A.M. Kran Wind ze Schwedt/Oder-Heinersdorfu. A.M. Kran Wind ( w Polsce od 1997 ) działa od ponad dwóch lat w Niemczech i jest prowadzony przez Pana Macieja Goździka, który jest także właścicielem firmy transportowej EUROKRAN-2 Sp. z o.o. ze Szczecina

Pakiet szkoleń dla Autoryzowanych Serwisów Nooteboom

W dniach 25-29 listopada 2013 w centrali Nooteboom Trailers B.V w Wijchen, Holandia odbyła się kolejna seria zaawansowanych szkoleń technicznych dla pracowników autoryzowanych na terenie Polski centrów serwisowych Nooteboom.